שמיים אוהלים - פתרונות הצללה לאירועים

אודות

שמיים – פתרונות צל מדוייקים

אירוע פתוח תחת כיפת השמיים הוא תמצית האקסקלוסיביות והיוקרה. ואלו הן גם היסודות של חברת אילן כהן שמיים בע"מ, אשר מעניקה לאירועים תחת כיפת השמיים מכלול מקיף ומקצועי להקמת אירוע בטיחותי, הכולל הצללות המגנות מפני קרני השמש, ושומרות על הפרטיות הנדרשת.

בשלב הראשון יקבל האירוע מקטן ועד המוני, את האפיון המתאים לו מבחינת המרכיבים השונים, כמו: רמת ההצללה, לו"ז, נראות, נוחות, כמות משתתפים, גודל השטח ועוד. האפיון יוביל לפתרון המדויק והקולע, שיאפשר שימוש באלמנט צל מותאם אישית, על ידי רשתות הצללה ופתרונות קירוי אשר יאפשרו אירוע נעים ובטיחותי.

על מנת לשדרג את האירוע לכמה רמות מעל, ציוד ההקמה והתחזוקה שלנו הוא חדשני, עמיד ואיכותי העומד בסטנדרטים גבוהים ועם תקן בטיחותי של מעכב בעירה (5093).

לקוחותינו כבר יודעים, כי אצלנו האירוע שלהם במרכז, ועל כן ישנה שימת לב מיוחדת לפרטים, התאמה ודיוק, על מנת לאפשר בטיחות, נוחות, ניקיון והתמודדות עוצמתית מול תנאי השטח השונים.

גם סיום האירוע ייגמר בטעם טוב, כאשר צוות שמיים אחראי על פינוי ההצללות תוך שמירה על בטיחות, ניקיון וסביבת ההצללה.

איזה אירוע תקבלו דווקא אצלנו?

מתוך ניסיון נצבר וותק רב, ילווה אותך נציג מסור שיאתר את הצרכים המדויקים לאירוע, ויבנה עבורך מעטפת הצללה מותאמת אישית עם אלמנטים מקצועיים אשר נוסו בשטח בהצלחה מרובה.

אדיבות, מקצועיות, בטיחות, ותמורה מלאה הם אבני הדרך המנחים את החברה, והן אלו שבסופו של דבר מובילים את כל לקוחותינו לרמה גבוהה של שביעות רצון והנאה מלאה מן האירוע המתרחש.

גם לאירוע שלך מגיע את המקסימום!

אילו לקוחות כבר נהנו משירותי ההצללה המובילים בארץ?

בין לקוחותינו המרוצים ניתן למצוא רשויות כגון משרד ראש הממשלה, עיריית ירושלים, עיריית תל אביב, עיריית רמת גן, עיריית מודיעין-מכבים-רעות, גופים ומוסדות גדולים וחברות להפקת אירועים כגון: ד'פלוס ארועים בע"מ, ג'קי בכר הפקות בע"מ, בימות,  קבוצת CPR ועוד.

 

כשעושים מכל הלב זה מורגש מהרגע הראשון.

מתרגשים לקראת האירוע שלכם? זה הזמן להרים אלינו טלפון, כדי שנעניק את הפתרון המדויק והמלוטש עבורכם. כי אירוע עם חברת שמיים – זה אירוע מושלם.

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן