שמיים אוהלים - פתרונות הצללה לאירועים

שירותים

הצללות לאירועים

כדי להתאים הצללה לאירוע, יש להגיע עם ניסיון וותק מתחומים משיקים רבים, כמו: ארכיטקטורה, עיצוב, תכנון, סטטיסטיקה, הנדסאות ועוד.

חברת שמיים גאה להיות החברה המובילה להצללות לאירועים, באמצעו אנשי צוות מנוסים, אשר צברו ניסיון רב בשטח ומומחיות משודרגת, בשילוב האלמנטים השונים המרכיבים את המערך המדויק להצללה שמשיגה: נוחות, יופי, בטיחות, אקסקלוסיביות וחן.

על מנת לאפשר התאמה מרבית, מעניקה חברת שמיים קשת רחבה של פתרונות הצללה אשר מותאמים לתנאי השטח, כמות האנשים, מזג האוויר וכל מה שהפתרון עבורו הוא הצללה קולעת.

השכרת אוהלים לאירועים בשטח פתח

המענה הישיר, לאירוע בשטח הפתוח עם נוחות ויציבות, הוא האוהל, אשר מעניק מחסה מפני מזג האוויר ונותן תחושה של ביתיות חמימה ושטח מוגן ונעים.

 

אוהל מותאם אישית מאפשר לאירוע להתקיים בשילוב מנצח של בריזת מזג האוויר, עם הגנה מן השמש או הגשם, חיבור אל הטבע יחד עם יציבות ויתדות איתנים.

 

כדי לאפשר לחוגגים אירוע מושלם, האוהלים מבית היוצר של חברת שמיים בע"מ מורכבים מיריעות איכות עמידות, עומדים בתווי תקן בינלאומיים ונבנים על ידי אנשי שטח מנוסים.

קרוי שטחים

בישראל, בה עונת הקיץ מרובה בהרבה על עונת החורף, עולה במקביל הצורך הישיר בקירוי אירועים בשטח הפתוח, על מנת להתמודד עם החום והשרב שבחוץ ולאפשר צל טבעי ונעים גם בימים לוהטים.

 

גם בעונת החורף, הקירוי נותן מענה להגנה מפני הגשמים, הרוחות והסערות ובכך מאפשר לכל אירוע יוקרתי ומפואר באשר הוא, להתקיים בנעימות ובמיזוג קלאסי ללא השפעת מזג אוויר כזה או אחר. 

 

חברת שמיים בע"מ גאה להעניק לכם מעטפת רחבה של פתרונות קירוי מגוונים, על מנת לענות על צרכים מדויקים בהתאם לתנאי השטח המגוונים ואף המאתגרים.

 

מתוך הקפדה על בטיחות ואיכות, חומרי ההרכבה של מערכות הקרוי נמצאים בחזית הטכנולוגיה והחדשנות על מנת לאפשר אירוע חגיגי, נעים, איכותי ובטיחותי.

 

לחיים!

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן